КЗ " СОКАЛЬСЬКИЙ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "
Сокальської міської ради Львівської області
80000 місто Сокаль, вулиця М. Шашкевича,74,
(03257)7-22-13 e-mail [email protected]
Ми перейшли на новий сайт
https://sites.google.com/view/sokalbdyt-/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0
Колектив Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості щиро дякує Засновнику- Сокальській міській раді(С.Касян) ,відділу освіти ,молоді та спорту(Л.Ковалишин) ,Батьківському комітету БДЮТ Профспілковій організації(Г.Дробиняк),редакції часопису'Голос з над Бугу)(В.Сорочук)за відзначення праці колективу
"У серце увійде лиш те, що йде від серця"
Жан-Жак Руссо
Проблема закладу
Наші досягнення
на міжнародному рівні-15 призових місць,
на Всеукраїнському-50місць,
на обласному рівні-256 місць.
2020-2021 навчальний рік
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв " Острів Злагоди"-
ІІ місце(вокальний ансамбль "Промінь")
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв " Таланти України"-
І місце(вокальний ансамбль "Промінь", старша група)
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв " Таланти України"-
І місце(вокальний ансамбль "Промінь", молодша група)
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв " Ровесник 2020"-
Гран-Прі (вокальний ансамбль "Промінь", старша група)
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв " Jiskra 2020" Praha-
ІІІ місце(вокальний ансамбль "Промінь", молодша група)
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв " Jiskra 2020" Praha-
І місце- дипломант Марош Мілана (вокальний ансамбль "Промінь", молодша група)
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв " Таланти України"-
ІІ місце(хореографічний ансамбль "Престиж")
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв " Ровесник 2020"-
І місце(хореографічний ансамбль "Престиж")
Всеукраїнський конкурс " День юного натураліста"-
ІІ місце-колектив еколого-краєзнавчого гуртка .
Всеукраїнський конкурс " Космос. Людина. Духовність"-
ІІІ місце-Катерина Коновалець (гурток Юний журналіст.)
Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв " Львівська рапсодія"-
І місце(хореографічний ансамбль "Престиж")
Всеукраїнський фестиваль "Сурми звитяги"
ІІІ місце- Луцик Анна гурток "Витинанка" (декоративно-тематична композиція)
Всеукраїнський фестиваль "Сурми звитяги"
ІІІ місце- Дубенська Ангеліна, гурток " Творча майстерня"
Всеукраїнський фестиваль "Сурми звитяги"
Імісце- Копитчак Вероніка, гурток " Намистинка"
Обласний конкурс "День юного натураліста"
І місце-колектив кколого -натуралістичного гуртка
Обласний конкурс "Горлиця-птах 2020р.в Україні"
ІІ місце- Катерина Коновалець (гурток "Соняшник")
ІІІ місце-Анастасія Сольвар (гурток "Соняшник")
Обласний етап виставки конкурсу "Новорічна композиція
І місце-Тесак Вікторія,(гурток "Веселка")
І місце - Бабійчук Вікторія (гурток " Народні промисли")
ІІІ місце - Жукт Маркіян (гурток " Веселка")
ІІІ місце - Світуха Юрій ( гурток "Патріот")
ІІІ місце - Проць Лілія (гурток "Природа і фантазія")
Обласний етап виставки конкурсу " Український сувенір"
І місце- Козира Лілія (гурток " Веселка")
І місце -Пащук Каріна (гурток "Нароні промисли")
І місце - Остапів Ірина (гурток " Намистинка")
І місце - Твердяк Анастасія (гурток "Веселка")
ІІІ місце-Войтко Софія (гурток " Намистинка")
ІІІ місце -Копитчак Вероніка ( гурток "намистинка")
2019-2020 навчальний рік
Наші досягнення:
Міжнародний та Всеукраїнський рівні
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Happy New Year"-ІІ місце ( Зразковий вокальний ансамбль "Кришталь"
Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Золотий перетин Львова» І місце, (Зразковий хореографічний ансамбль "Престиж")
Міжнародний фестиваль-конкурс «Зіркова хвиля хітів»- ІІ місце (Зразковий хореографічний ансамбль "Престиж")
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція",
номінація "Новорічна композиція"
І місце -Луковецька Ірина (гурток "Веселка", керівник Поліщук М.)
ІІ місце -Шмігель Вадим (гурток "Патріот", кер Базилевич О.І.)
ІІІ місце -Чех Евеліна (гурток "Фольклорний", кер Звірко О.М.)
омінація "Стилізована Ялинка
ІІ місце -Пащук Каріна (гурток "Народні промисли" , кер Стецюк О.В.)
ІІ місце -Дубенська Ангеліна (гурток "Творча майстерня", кер. Ровецька О.О.)
Номінація "Флористична картина"
ІІ місце -Сольвар Анастасія (гурток "Творча майстерня", кер. Ровецька О.О.)
ІІІ місце -Оріховська Адріана (гурток "Творча майстерня", кер. Ровецька О.О.)
Номінація "Новорічний букет"
І місце -Соловій Вероніка (гурток "Народні промисли" , кер Стецюк О.В.)
ІІ місце -Сольвар Ольга (гурток "Веселка", керівник Поліщук М.)
Номінація " Новорічний подарунок"
ІІ місце-Шутовська Ангеліна , (гурток "Намистинка , кер Бобешко М.В.)
ІІ місце- Чех Каміла (гурток "Фольклорний ",кер Звірко О.М.)
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Український сувенір"
ІІ місце -Дуда Микола (гурток "Фольклорний ", кер Звірко О.М.)
ІІ місце-Остапів Ірина(гурток "Намистинка , кер Бобешко М.В.)
ІІІ місце -Марод Марія (гурток "Народні промисли" , кер Стецюк О.В.)
Обласна виставка-конкурс робіт школярів "Різдвяна шопка"
Номінація "Ялинка та віночки"
І місце -Лялька Анна(гурток "Народні промисли" , кер Стецюк О.В.)
Номінація "Ялинкові прикраси"
ІІ місце- Пивоварчук Остап (гурток "Патріот", кер Базилевич О.І.)
Номінація "Вітальні листівки"
ІІ місце- Лизух Лілія(гурток "Народні промисли" , кер Стецюк О.В.)
Номінація "М'яка іграшка"
ІІ місце -Бойко Лідія(гурток "Веселка", керівник Поліщук М.)
ІІІ місце -Гнівушевська Марта (гурток "Народні промисли" , кер Стецюк О.В.)
ІІ місце -Побережна Юлія(гурток "Намистинка , кер Бобешко М.В.)
Номінація"Сувеніри"
ІІ місце-Остапів Ірина (гурток "Намистинка , кер Бобешко М.В.)
2018-2019 навчальний рік- надзвичайно успішний !!!
Наші досягнення:
Міжнародний та Всеукраїнський рівні
Зразковий хореографічний ансамбиль «Престиж» І місце у
у Міжнародному конкурсі «Зірковий парад»
Зразковий хореографічний ансамбиль «Престиж» ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі « Денс фест»
Зразковий хореографічний ансамбиль «Престиж» І місце у
у Всеукраїнському конкурсі « Львівська рапсодія»
Зразковий хореографічний ансамбиль «Престиж» ІІ місце у
у Всеукраїнському конкурсі « Барви дитинства»
Зразковий хореографічний ансамбиль «Престиж» ІІ місце у
у Всеукраїнському конкурсі «Зимові візерунки»
Зразковий хореографічний ансамбиль «Престиж» І місце у
у Всеукраїнському конкурсі «Золоті таланти України»
Зразковий хореографічний ансамбиль «Престиж» ІІ місце у
у Всеукраїнському конкурсі «Весняний первоцвіт»
Зразковий хореографічний ансамбиль «Престиж» ІІІ місце у
у Всеукраїнському конкурсі « Барви дитинства»
Зразковий хореографічний ансамбиль «Престиж» І місце у
у Всеукраїнському конкурсі « Золотий перетин Львова»
Зразковий хореографічний ансамбиль «Престиж» ІІІ місце у
у Міжнародному конкурсі « Сокальські візерунки»
Зразковий вокальний ансамбиль «Кришталь» дипломант Міжрегіонального крнкурсу «Мамині зіроньки» та приз глчдацьких симпатій
Пахолок Юлія ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі“Сурми звитяги”
Лендел Діана ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Сурми звитяги", номінація "Декоративно-тематична композиція
Дубенська Пнгеліна ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Сурми звитяги"
Лопушанська Ірина 1місце – у Всеукраїнському конкурсі « Український .сувенір»
Бабійчук вікторія 3 місце у Всеукраїнському конкурс «Новорічна композиція»
Пащук Каріна 2 місце всеукраїнського конкурсу «Сурми звитяги» 2 місце у всеукраїнському конкурсі «Український сувенір»
Самборська Юлія І місце у Всеукраїнській акції «Припутень-птах року»
Шукатка Ярослав зайняте 2 місце – у Всеукраїнському конкурсі “Парки – легені міст і сіл”.
Обласний рівень
Бойко Дарина ІІІ місце в обласному етапі конкурсу «Український сувенір»
Луковецька Христина ІІІ місце в обласному етапі конкурсу «Новорічна композиція»
Івлев Сергій ІІ місце в обласному конкурсі «природа і фантазія»
Світуха Юрій ІІ місце в обласному конкурсів «Знай і люби свій край», ІІІ місце в обласному конкурсі «Моя Україна»
Будзінська Вікторія ІІІ місце в обласному конкурсі "Природа і фантазія"
Оріховська Адріана . Дипломант обласного конкурсу "Таланти твої, Україно!"
Дубенська Ангеліна . І місце в обласному конкурсі "Квітковий вернісаж. ІІІ місце в обласному конкурсі "Новорічний сувенір".. ІІІ місце в обласному конкурсі "Природа і фантазія", ІІ місце в обласному етапі "Стежками рідного краю",
Пахолок Юлія Імісце в обласному конкурсі “Український вернісаж” , І місце у конкурсі “Різдвяна шопка” ІІІм. в обласному конкурсів «Знай і люби свій край»
ІІ місце конкурс “Квітковий вернісаж” обл гурток “Природа і фантазія” ІІ місце в конкурсі “Квітковий вернісаж”
Когут Софія ІІ місце в обласному конкурсі “Космічні фантазії”, ІІІ місце в обласному конкурс “Таланти твої Україно”
Побережна Юлія ІІ місце в обласному конкурсі “Український сувенір”, ІІІ місце в обласному конкурс “Таланти твої Україно”
Шутовська Ангеліна ІІІ місце у конкурсі “Таланти твої Україно”
Шумик Лілія ІІІ місце у конкурсі “Таланти твої Україно”
Чоп Анастасія. Дипломант обласного конкурсу "Таланти твої, Україно!", ".
Лендел Діана -ІІ місце в обласному конкурсі "Квітковий вернісаж"., ".
Рибак Софія - ІІІ місце в обласному конкурсі "Космічні фантазії",
Сольвар Анастасія- І місце в обласному конкурсі "Таланти творі, Україно!" ІІ місце в обласному конкурсі «Знай і люби свій край»
Лопушанська Ірина - 1 місце «Український сувенір»
2місце –«Природа і фантазія»
Бабійчук Вікторя - 1 місце «Природа і фантазія» 1місце у конкурсі -«Новорічна композиція» ІІІ місце в обласному конкурсів «Знай і люби свій край»
Пащук Каріна - 1 місце у конкурсі «Український сувенір» 1 місце у конкурсі «Космічні фантазії» 2 місце «Природа і фантазія» 3 місце у конкурсі «Квітковий вернісаж»
Корніюк Аліна-1м «Різдвяна шопка»
Шамрик Вікторія- 1м «Український сувенір»
Красійчук Софія- 2 м «Новорічна композиція»
Луцюк Марта -2м «Новорічна композиція»
Глинюк Вікторія- 2 місце в обласному . конкурсі «Новорічна композиція»
Козачок Аліна- ІІІ місце в обласному конкурсі , ІІ місце в обл. конкурс Природа і фантазія ,1 місце в обласному. конкурсі Український сувенір
Звірко Юрій- ІІІ місце в обласному . конкурсІ Природа і фантазія
Дмитроца Діана- ІІІ місце в обл. конкурс Космічні фантазії
Новацька Юлія- І місце в обласному. конкурсі Український сувенір
Махно Аріна- ІІ місце в обласному етапі "Стежками рідного краю",
Самборська Юлія - І місце в обласному етапі конкурсу «Птах року-2018», ІІ місце в обласному
Шукатка Ярослав -
2 місце – в обласному фотоконкурсі “Моя Україно”, номінація “Пейзаж”.
3 місце – в обласному фотоконкурсі “Моя Україно”, номінація “Архітектура”.
2 місце – в обласному конкурсі “Космічні фантазії”, номінація “Література і журналістика”.
3 місце – в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді “Українська революція: 100 років надії і боротьби”.
Котик Сергій нагороджується -2 місце – в обласному фотоконкурсі “Моя Україно”, номінація “Портрет”.
1 місце – в обласному конкурсі “Космічні фантазії, номінація “Література і журналістика”.
3 місце – в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників.
2 місце – в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді “Українська революція: 100 років надії і боротьби”.
Микитишин Ярина 1 місце – в обласному етапі Всеукраїнської акції “Птах року – 2018”, номінація “Вірш”.
2 місце – в обласному фотоконкурсі “Моя Україно”, номінація “Жанрове фото”.
2 місце – в обласному етапі ХІІ Міжнародного конкурсу еколого – валеологічної спрямованості “Ось мій рідний край, ось мій рідний дім”, номінація “Фотографії “Одне з 7 чудес моєї рідної околиці””.
Іванчук Софія 2 місце – в обласному етапі Всеукраїнської акції “Птах року – 2018”, 2 місце – в обласному фотоконкурсі “Моя Україно”,
3 місце – в обласному фотоконкурсі “Моя Україно”,
Лесик Аліна 3 місце – в обласному етапі Всеукраїнської акції “Птах року – 2018”, номінація “Проза”.
3 місце – в обласному фотоконкурсі “Моя Україно”, номінація “Пейзаж”.
Пелешко Марія 3 місце – в обласному етапі Всеукраїнської акції “Птах року – 2018”, номінація “Конкурс дослідницьких робіт і рефератів”.
Грева Олег 1 місце – в обласному конкурсі “Космічні фантазії”, номінація “Література і журналістика”.
Лепьохіна Діана 1 місце – в обласному конкурсі “Космічні фантазії”, номінація “Література і журналістика”.
Онопченко Анджеліка 2 місце – в обласному конкурсі “Космічні фантазії”, номінація “Література і журналістика”.